Mert Bulan

Hakkımda

İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimleri (Computer Science) okuyorum. Bir yandan kendimi bazı programlama dilleri (Ruby ve Crystal) ve HTML/CSS’de geliştirirken bir yandan da ilgimi çeken konularda (pazarlama, kullanıcı deneyimi, ürün geliştirme) bol bol kitap okuyorum.

Okuduğum kitapların listesine Goodreads profilimden, geliştirdiğim açık kaynaklı uygulamalara GitHub profilimden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz beni Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Zamanımın büyük bir kısmı bilgisayar başında geçiyor ve bunu olabildiğince verimli bir şekilde kullanmaya çalışıyorum. Kısacası şimdilik sadece gelecekte geriye bakıp birleştirmek için noktalar yaratıyorum. Bu arada, karmaya inanırım.

Karma; hem fiziksel hem de zihinsel her türlü eylemin sonuçlarının kaçınılmaz olduğunu ifade eder; düşündüğümüz her şey ya da yaptığımız her eylemin sonuçlarının, bizi bu yaşamımızda etkileyeceğini söyleyen bir kuraldır. Yani; gerçekleştirmiş olduğumuz, fiziksel ya da zihinsel her türlü eylemin etkileri şu anki gerçek yaşam içerisinde mutlaka kendini gösterecektir.

© 2017 by Mert Bulan. Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden yazılar kopyalanamaz.